VIDEO: Velký třesk – Jozef Pátrovič


I když se člověk v takto vysokém věku jen těžko změní, Jozefovi by pomohlo, kdyby vyjadřoval trochu více pokory nejen vůči porotě. Za svůj neúspěch v této soutěži si tak může sám.

 

 

 

 

 
37 komentářů: “VIDEO: Velký třesk – Jozef Pátrovič”

 1. Ty Lucino drzá, trochu uber, co si myslíš? Že je to nějakej tvůj kámoš? To je profesionální přístup?

  • sorry ale ten člověk leze do všech možných talentových soutěží posledních pár let… takže už to technicky je jejich „kámoš“ 😀 a jinak už se s ním jednat nedá. Na hrubý pytel hrubá záplata.

  • Je to profesionální přístup! Byl by lepší (přístup) , kdyby on nebyl takej *****!!! A komu se to líbilo je asi (sorry, ale) nemocnej na hlavu! Tak ti přeji brzké uzdravení.

 2. Ty tomu pánovi asi vůbec nedochází, že si z něj dělají všichni (hlavně Pyco a Prachař) obrovskou pr*el!!!

 3. Jo to je ten krutopřísnej pán 😀 Já si říkám, kdyby na konec zařval dělal jsme si prdel a šel, byl by to u mě týpek, ale tohle je ten typ rozhněvaného domnělého intelektuála a z těch se mi chce blinkat… 😀 Bych schválně chtěla vidět jestli kdyby Lucie do toho mikrofonu zařvala třebaaaa… SMRDÍŠ!!! (Jakožto oblíbená hláška mojí kamarádky a univerzální odpověď), jestli by jako zareágoval a přerušil svůj monolog….

 4. škoda, že není video celé … musím říct, že přirovnání „zdravého sedmdesátiletého chlapského těla“ k porscheti … bylo excelentní …
  … být v té porotě … by mě zavřeli za vraždu …

 5. sory ale ten pán je neskutečněj všichni si z něho dělaj srandu a nedivím se porotě s takovym přístupem…… !! takovej debil 😀

 6. Je jasné, že každý máme své plusy i mínusy, ale tento „pán“ je pro mne osobně pouhá NULA(čísly 0). Jediné co umí je si naporoučet tři ….. všeho možného a výkon nikde(asi ho někde zapomněl když se předváděl). Za jeho chování a požadavky by se styděla nejedna opravdu světová hvězda od kterých se to dá občas očekávat(myšleno ty požadavky). Vymlouvat se na to, že budova je špatně provzdušněna je podle mě vrchol ubohosti který jsem nezaregistroval ani v loňském ročníku, v soutěži SuperStar a snad ani nikde jinde. Nicméně tento ignorant nasadil všemu korunu tím, že sám sebe připraví o postup a ještě budovy které mají všechny do jedné za sebou velký kus historie a jsou překrásným dědictvím obou národů. Označit například naše Národní muzeum za barabznu(nebo jak to bylo přesně řečeno) už není arogance nýbrž vrchol drzosti. To poslední co opravdu ale nikdy nepochopím jak si může dovolit chtít jiné a lepší podmínky než všichni ostatní soutěžící(z nichž někteří podávají opravdu skvělé výkony).

  Všem kdož postupují do semifinále přeji opravdu HODNĚ štěstí….;o))))

 7. Když pominu to že neumí zpívat, dobrá chtěl to zkusit, ale ta jeho přehnaná arogance, to je nad rámec mého chápání 🙂

 8. Většího debila jsem neviděla.Neumí zpívat a ještě si tak vymýšlí!
  Ale však se mu to oplatí,když ještě pár dalších let budou tato videa kolovat po světě a všichni se mu budou smát…nějak nám to nedomyslel.

 9. Je vidět, že jste zde všichni otráveni toxiny z nedostatečného větrání. Jinak byste rozpoznali skutečný talent a ocenili kvality pana Patroviče. 🙂
  ___________
  Ne, vážně. Paní Bílá by se měla míň vstekat a víc poslouchat své kolegy. Pátrovič s panem Dejdarem mohli udělat FANTASTICKOU šou. 🙂

 10. TO MYSLÍŠ FAKT VÁŽNĚ PATROVIČI??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????, 😀 😀

  • Je to dibil ale děláš si srandu že by to bylo dobrá show je to prostě takovej debil ketrej ví co si vymyslí příště a podle mě ví co řekne..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *