VIDEO: Vertigo – 2. semifinále

Vertigo v Česko Slovensko Má Talent

Vertigo v Česko Slovensko Má TalentVelké ohlasy na internetu způsobil nepostup akrobatické skupiny Vertigo. Na jejich povedené vystoupení se můžete podívat zde.

 

 

 

 

 9 komentářů: “VIDEO: Vertigo – 2. semifinále”

  1. K tomu není co dodat – Vertigo nepostoupilo,a Diana,jejíž zpěv se ve výškách nedal poslouchat postoupila – takže asi nic,než – no comment !!!

  2. Paní Bílá by si měla uvědomit,že má hodnotit výkony oběktivně ne že k němu chová osobní sympatie tudíž ho pošle dál.Vertigo bylo jasně lepší!!!

  3. Lucku Bílou jsem vždycky obdivovala a měla jsem ji ráda, ale v neděli se rozhodla špatně, devítiletá holčička bude mít ještě spoustu příležitostí projevit svůj talent, ale skupina vertigo, která má za sebou spoustu práce si zasloužila postoupit a ve vegas by to určitě vypadalo lépe, zpívajících holčiček tam mají určitě dost…

  4. Taktéž uznávám Lucku Bílou jako člověka i jako zpěvačku, ale tato soutěž neni Superstar, ale je o talentu obecně, takže Vertigo mělo jednoznačně postoupit. Finále bude boj zpěváků, ale né boj talentů. Tito zpěváci však nemají šanci vyhrát v Las Vegas, tim nikoho neohromí.

  5. přesně, dianka nikoho neohromí a je nudná 😀 Vertigo tvrdě dřeli a předvedly skvělý výkony, Dianko vypadni:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *