VIDEO: Všechna vystoupení 3. semifinále ČS Má Talent


Ve třetím semifinálovém kole talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent vysílaném v přímém přenosu z Brna se kromě postupujících finalistů The Pastels a Dominiky Haškové představil také vysokým hlasem zpívající politolog Patrik Battya, špičkoví mistři moderního jojování – The Sleeperz, dívčí hardrocková kapela Sweet Zone, mistr světa ve stepu Daniel Borak, okřídlený břišní tanečník Gabriel Rábek a travesti skupina Screamers. Všechna videa ze třetího semifinálového kola najdete uvnitř článku.


Patrik Battya

Daniel Borak

Dominika Hašková

Gabriel Rábek

Screamers

Sleeperz

Sweet Zone

The Pastels8 komentářů: “VIDEO: Všechna vystoupení 3. semifinále ČS Má Talent”

  1. No nejhorší na tom je to, že ty poslední tři semifinálová kola budou talenty nasáté a obávám se,že mi nepostoupí můj favorit Ríša „Tajný“ Nedvěd a třeba i ty houslistky atd atd atd… Ale samozřejmě nás ještě někdo může překvapit…

  2. Musím říct, že Screamers mě obzvlášť pobavili, a bylo to pro mě snad nejlepší ten večer, i přesto, že tohle „umění“ nemusím.

  3. Naprosto souhlasím s posledním komentářem od Vladimíra,bylo to nej co jsem viděla taky za ten večer od Screamers.Vím co tato skupina dokáže za ptákoviny,a ráda už několik let na ně chodím.

  4. asi by se dalo souhlasit s tim ze screamers byli fakt v nedelu asi nejlepsi :))…pro me obrovsky prekvapeni vecera…protoze v divadle mi pripadli dost trapni….ale taky to o necem svedci…a to o tom..ze toto kolo bylo opravdu slaby :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *