Víme, jak to dopadne s Jozefem Pátrovičem!

Sponzorované odkazy

ČeskoSlovensko má talent - Jozef Pátrovič

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Jíž zítra nás čeká v pořadí 2. díl Velkého třesku, kde se definitivně dozvíme 18 nejlepších talentů 3. série talentové show ČeskoSlovensko má talent 2012. Zajímá vás, zda Jozef Pátrovič skutečně postoupí do přímých přenosů či nikoliv?

Na našem webu probíhalo hlasování, ve kterém jste hlasovali o tom, zda si přejete, aby Jozef Pátrovič zpíval v semifinálových přímých přenosech. Hlasování opět potvrdilo, že Jozefa Pátroviče buď lidé milují nebo nesnáší. Anketa dopadla 50:50, tedy půlka diváků chce, aby Jozef zpíval v přímém přenosu a druhá půlka to naopak odmítá.

Pokud vás zajímá, zda se Jozef Pátrovič dostane přes Velký třesk do semifinále, přinášíme vám informaci jak to s tímto soutěžícím vůbec bude.

O osudu Jozefa nerozhodne porota, ale televizní diváci. Po Velkém třesku bude spuštěno hlasování, ve kterém si diváci budou vybírat z několika „exotů“ (mezi nimiž bude kromě Patroviče i např. Pařmen Márty nebo DJ Colombo). Ten soutěžící, který dostane od diváků nejvíce SMS hlasů, postoupí do semifinále a stane se oficiálním 18. semifinalistou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..