VIP Zprávy i o víkendu a speciálně o Talentu


Televize Prima tento víkend odvysílá mimořádně speciální vydání VIP Zpráv. V sobotu i neděli se tak můžete těšit na spoustu zajímavých hostů, zajímavostí o porotě a moderátorech, a snad i něco o soutěžících z ČŚMT. Pořad budou mimořádně moderovat obě moderátorky najednou. Můžete tak poprvé vidět Ivanu Gottovou a Martinu Gavriely společně v akci. Tento tah, nasadit VIP zprávy i na víkend, je pochopitelný, protože kdyby Prima odvysílala seriál Přátelé, jak tomu bylo o víkendech zvykem, tak by show Česko Slovensko MÁ TALENT nejspíše neměla dobrou startovací pozici, co se divácké základny týče.


Konkurenční boj mezi televizemi tak zdá se nezná hranic. Televize Nova nezvykle začala odpočítávat start TalentMánie v Televizních novinách a to tak, že každý den až do neděle zařadí jednu reportáž o této show do své hlavní zpravodajské relace. Televize Prima si nenechá nic líbit a tak se místy stane, že během jednoho reklamního bloku jsou odvysílány hned tři upoutávky na show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.


6 komentářů: “VIP Zprávy i o víkendu a speciálně o Talentu”

  1. Ty Televizní talentoviny mě štvou, ale Prima se nevzdává,což je dobře.
    Tím,že se na Primu stěhuje i Jan Kraus už něco taky znamená a je možný, že Primu teď budu opravdu pečlivě sledovat…

  2. Kraus už na Primě několik let působil v minulosti, jeho Sauna a talk show Další, prosím byly super a už tehdy jsem Primě začal dávat přednost před Novou. Pak přišli Vyvolení, super seriály, další reality show… A letošní podzim je naprosto špičkový, Nova se tomu nehrabe ani po kotníky. Takže Prima go go go!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *