Vítěz Česko Slovensko Má Talent může dobýt svět


Společný klíčový projekt Televize Prima a TV JOJ Česko Slovensko má talent má za sebou úspěšně castingy. Na castinzích se prezentovala celá řada zajímavých talentů, pro které je motivací jednak výhra více než 2,5 milionu korun, angažmá v Las Vegas, ale jistě i možnost získat nominaci do celosvětového finále Got Talentu.

Got Talent je v současnosti největším televizním pojmem v oblasti televizní zábavy. Tato show obletěla doslova celý svět a milují ji nejen televizní diváci, ale také odborná veřejnost. Na festivalu Broadcast Awars 2010 udělila odborná porota právě tomuto formátu cenu za Nejlepší zábavný pořad roku!

Právě v těchto dnech oznámil autor Got Talentu Simon Cowell skvělou zprávu. Připravuje celosvětové finále této největší a nejoblíbenější talentové show. Vítěz finále by si mohl odnést neuvěřitelnou výhru – víc než milion eur! Šlo by tak absolutně o největší celosvětovou show, v rámci které by dostali všichni talentovaní z celého světa možnost předvést se před miliony diváků napříč kontinenty. A právě tuto neopakovatelnou možnost má šanci získat i vítěz jediné originální talentové show Česko Slovensko má talent, kterou připravuje Televize Prima a TV JOJ.


Jeden komentář: “Vítěz Česko Slovensko Má Talent může dobýt svět”

  1. no já si myslim,že by to měl vyhrát Stevie Starr, protože to je doopravdy talent, ukažte mi na člověka co tohle umí!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *