Vítěz Česko Slovensko Má Talent může dobýt svět

Sponzorované odkazy

Společný klíčový projekt Televize Prima a TV JOJ Česko Slovensko má talent má za sebou úspěšně castingy. Na castinzích se prezentovala celá řada zajímavých talentů, pro které je motivací jednak výhra více než 2,5 milionu korun, angažmá v Las Vegas, ale jistě i možnost získat nominaci do celosvětového finále Got Talentu.

Got Talent je v současnosti největším televizním pojmem v oblasti televizní zábavy. Tato show obletěla doslova celý svět a milují ji nejen televizní diváci, ale také odborná veřejnost. Na festivalu Broadcast Awars 2010 udělila odborná porota právě tomuto formátu cenu za Nejlepší zábavný pořad roku!

Právě v těchto dnech oznámil autor Got Talentu Simon Cowell skvělou zprávu. Připravuje celosvětové finále této největší a nejoblíbenější talentové show. Vítěz finále by si mohl odnést neuvěřitelnou výhru – víc než milion eur! Šlo by tak absolutně o největší celosvětovou show, v rámci které by dostali všichni talentovaní z celého světa možnost předvést se před miliony diváků napříč kontinenty. A právě tuto neopakovatelnou možnost má šanci získat i vítěz jediné originální talentové show Česko Slovensko má talent, kterou připravuje Televize Prima a TV JOJ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live