Vítězství Česko Slovensko Má Talent už i v rádiích


V pondělí jste si na našem serveru mohli přečíst zprávu, která informovala o tom, že originální talentová soutěž Česko Slovensko Má Talent porazila konkurenční Talentmanii se zatím vůbec největším rozdílem ve sledovanosti. Jen připomeňme, že talentovou show na televizi Prima vidělo o 350 000 diváků více než konkurenční pořad na Nově. (konkrétní čísla: Prima: 1,3 milionu diváků, Nova: 956 tisíc). O této skutečnosti informovalo spoustu médií na internetu, ke kterým se nyní přidala už i rádia.

Kromě rozhlasové stanice Impuls, která je partnerem pořadu Česko Slovensko má talent, informovalo o vítězství ve sledovanosti i rádio Kiss a to v hlavních ranních zprávách.

,,Show Česko Slovensko Má Talent na Primě porazila v neděli Talentmanii na plné čáře,“ byla dnešní vůbec první zpráva, která zazněla v ranním zpravodajství na rádiu Kiss Morava. ,,Sledovanost byla u Talentmanie vyšší pouze v době, kdy Česko Slovensko Má Talent vysílalo reklamu,“ upřesnilo rádio Kiss.

Pro televizi Prima a Joj je velice přínosné, že o úspěchu pořadu Česko Slovensko Má Talent jsou informováni i posluchači rozhlasových stanic. Pravděpodobnost, že si posluchač, který neměl ještě možnost vidět ani jednu talentovou show, popřípadě sledoval do této doby pouze Talentmanii, zapne některou neděli spíše Česko Slovensko Má Talent, tak vzrůstá. A to je důležité.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *