Všechna videa z Česko Slovensko Má Talent doplněna


Díky obrovském zájmu ze strany návštěvníků o tento fanouškovský server jsme zaznamenali na začátku týdne velké přetížení spojené s mnoha výpadky. Tímto se chceme omluvit za malé zdržení, během kterého jsme se museli přesunout na kvalitnější hosting. Nyní už je vše v pořádku, a tak jsme splnili veškeré resty, které jsme měli v seznamu „to do“.

Jedná se hlavně o videa z talentové show Česko Slovensko Má Talent. Veškerá videa jsme aktualizovali a přiřadili do příslušné sekce. Na našem serveru můžete najít dvě kategorie – Talenti a Antitalenti.

V sekci Talenti najdete vždy soutěžící, kteří prošli divadelními castingovými koly a postoupili do další fáze pořadu. Naopak v sekci Antitalenti jsou soutěžící, kteří se přes porotu nedostali. Tímto se musíme ovšem omluvit všem soutěžícím, kteří nepostoupili přes porotu buď těsně nebo se jejich talent do tohoto pořadu prostě jenom nehodil. Tito soutěžící samozřejmě nemůžeme nazývat vyloženými „antitalenty“, avšak z důvodu přehlednosti a jednoduchosti tohoto serveru jsme se rozhodli udělat pouze tyto dvě stručné a výstižné kategorie.

Věříme, že se Vám tento web líbí a budete nás i nadále v takhle hojném počtu navštěvovat. My se budeme samozřejmě i nadále snažit přinášet Vám ty nejaktuálnější informace ze světa Česko Slovenského Talentu.

Zack
administrátor


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *