Vyřazovací večery budou rovněž v neděli


Talentová soutěž Česko Slovensko Má Talent, která je hlavním podzimním televizním trhákem, se dočká svého prodloužení. Kromě samotných semifinálových kol nás v soutěži čekají i vyřazovací boje, tedy vyhlašování, kdo z vystupujících soutěžících postupuje do velkého finále na základě telefonických hlasů diváků. Díky konkurenční televize Nova a Markíza jsme na tyto výsledkové subformáty zvyklí spíše na pondělní večery. Prima a Joj nechávají ohlašování výsledků na neděli.

Vyhlášení postupujících soutěžících ihned po jejich odsoutěžení jsme zažili v historii hlavně u první a druhé série Česko hledá SuperStar. Od třetí série se vyhlášení výsledků přesunulo u televize Nova na pondělní večer. Česko Slovensko Má Talent se ovšem rozhodlo vrátit starý trend u těchto reality show a rozhodnutí o postupujících nechá na nedělní večer, tedy ihned po vystoupení všech soutěžících.

Jako první s touto informací přišel server Meidálně.sk: „Česko Slovensko má talent bude televize Joj v premiéře vysílat i v říjnu pouze jednou týdně – v neděli. Vyřazovací subformát stěžejního projektu Joj a Primy pod názvem Česko Slovensko má talent – Rozhodnutí stanice nasadí po ukončení hlavní show od 22:15,

Zdroj: Meidálně.sk


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *