Výsledky ankety: Vítězem ČS Má Talent se stává…

Sponzorované odkazy

Celý týden jste mohli na našem serveru hlasovat o tom, koho z finálové čtrnáctky, která se nám představí již zítra v posledním přímém přenosu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, chcete jako vítěze této show. Internetová anketa, kterou jsme pro vás připravili, nám poodhalí, kdo se divákům na internetu líbí úplně nejvíce a kdo si podle vás, našich čtenářů, zaslouží stát se vítězem Česko Slovensko Má Talent a reprezentovat Česko Slovensko na Svět Má Talent.

Do ankety přišlo přesně 2615 hlasů. Což je historicky nejvíce hlasů ze všech anket, které probíhaly na našem webu. Průběh hlasování byl po celý týden pro čtenáře skrytý, to pro případ, aby hlasující nebyli ovlivněni průběžnými výsledky. Hlasovat jste mohli od nedělního večera až do dnešního poledne vždy jen jednou za 24 hodin. Jen připomeňme, že jste se Vy, čtenáři našeho serveru, zatím téměř vždy trefili do postupujících semifinalistů. Vypovídající hodnota této ankety je tak vysoká. Jaké jsou tedy výsledky?

Výsledky jsou velice těsné. Na prvním místě se umístila taneční skupina The Pastels. Z nabízené čtrnáctky soutěžících si je vybralo 18 % všech hlasujících.

Na druhém místě se umístil zábavný kouzelník Richard Nedvěd, který získal 17 % hlasů. Rozdíl mezi těmito dvěma soutěžícími je pouze 26 hlasů.

Na třetím místě se umístila další taneční skupina Mighty Shake Zastávka, ta získala 13 % hlasů. Vypadá to tak, že dnes se strhne boj mezi touto trojici soutěžících. Vyloučeno ovšem není ani překvapení jiného soutěžícího z nabízené čtrnáctky finalistů.

Sponzorované odkazy:

Pokud by to ovšem vše záleželo na čtenářích serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz, jako reprezentanta Česko Slovenska by poslali do Las Vegas taneční skupinu The Pastels.

The Pastels v Česko Slovensko Má Talent

Richard Nedvěd

Sponzorované odkazy:

Mighty Shake zastávka v Česko Slovensko Má TalentNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live