Výsledky hlasování: Kdo se vám nejvíce líbil v 2. díle?


Celý uplynulý týden jste mohli hlasovat o tom, kdo se vám ze soutěžících, které nám představila televize Prima a televize Joj v druhém díle pořadu Česko Slovensko Má Talent, nejvíce líbil. Anketa byla opět velice úspěšná, přišlo do přesně 838 hlasů, což je opět o něco více než posledně. Jaké jsou tedy výsledky? Kdo skončil na prvním místě s nejvyšším počtem vašich hlasů? Konečné výsledky najdete uvnitř článku.

S velkým náskokem vyhrál operní zpěvák Marián Zázrivý, který obdržel 36% všech hlasů. O druhé místo se dělí Naděžda Krupská a Brejkdens Bradrs, kteří obdrželi naprosto stejný počet hlasů – 136, což dělá 16% všech hlasů v anketě. Na třetím místě se umístila mladá zpěvačka Dominika Hašková, které přísluší 15% hlasů v anketě. Soutěžícím na těchto prvních třech místech gratulujeme.

Nezapomeňte hned po třetím díle, který bude odvysílán dnes večer, navštívit náš web a zahlasovat do v pořadí třetí ankety, která bude obsahovat talenty z dnešního třetího dílu.

Výsledky druhého kola:
Jeden komentář: “Výsledky hlasování: Kdo se vám nejvíce líbil v 2. díle?”

  1. Můj hlas patřil jistě Nadeždě Krupské, nejvíc se mi líbila a když jsem si jí přidal na FB a psal si sní, zjistil jsem, že je to hrozně skromná a milá panní 🙂 Třikrát sláva naší Nadeždě! :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *