Výsledky hlasování: Kdo se vám nejvíce líbil v 5. díle?


Celý uplynulý týden jste mohli hlasovat o tom, kdo se vám ze soutěžících, které nám představila televize Prima a televize Joj v posledním pátém castingovém díle pořadu Česko Slovensko Má Talent, nejvíce líbil. Do ankety přišel rekordní počet hlasů – přesně 1476. Jaké jsou tedy výsledky? Kdo skončil na prvním místě s nejvyšším počtem vašich hlasů? Konečné výsledky pátého dílu najdete uvnitř článku.

Dle ankety se Vám nejvíce líbil v pátém díle Jaroslav Parči, který obdržel 30% všech hlasů. Na druhém místě skončila taneční skupina Out of bounds která získala 24% všech hlasů v anketě. Třetí místo patří některému ze soutěžících, který byl ukázán v krátkém sestřihu. Variantu „někdo jiný (v krátkém sestřihu)“ volilo 13% hlasujících.
3 komentáře: “Výsledky hlasování: Kdo se vám nejvíce líbil v 5. díle?”

  1. Možnost nikdo by šla snad dát jen u tý trapárny na Nově. V Talentu na Primě je v každým díle tolik úžasných vystoupení, že spíš nevím z čeho si vybrat!

  2. Já osobně soutěž Československo má talent miluju, stejně jako obecně celý tento koncept soutěže, který je po celém světě stejný, i vizuálně, to se mi na tom líbí. Talentmania na Nově je jen fraška a ubohost, se kterou Nova přišla, aby se konkurenci pomstila, což se jí nepovedlo, ba naopak. Prima má u mě velké +. Jediné co se mi trochu nelíbí je to, že po tom, co jsem viděl de facto všechny tyto soutěže v zahraničí, mi přijde, že jsem 50% vystoupení „už někde viděl“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *