Yasmine na Bílou: Že se bojíte plavek je Váš problém!


Jedna z nezapomenutelných soutěžících druhého dílu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent Yasmine Rowin, která si říká Hříšná tanečnice, vlastní své vlastní webové stránky, na kterých tvrdě útočí na porotu Ćesko Slovenského Talentu, hlavně tedy na Lucii Bílou.

Webové stránky, které najdete na adrese hrisnatanecnice.webnode.cz, používá Yasmine kromě podnikatelské činnosti i jako svůj blog, kde píše svým čtenářům své nejrůznější životní příhody. A talentová soutěž Česko Slovensko Má Talent nebyla výjimkou. Yasmine původně přemýšlela o tom, že se přihlásí do Talentmanie:

,,Původně jsem se chtěla přihlásit do Talentmanie na Nově, ale od tohoto záměru mne odradilo složení poroty. Tak dlouho jsem váhala, až jsem propásla casting Novy v Liberci, proto mi nezbýval nic jiného než csmatalent.“

Další reakce Yasmine ze soutěže byly už pozitivní:

,,Hřálo mne u srdce, že celé dvě minuty budu moc tančit na scéně Národního divadla a ukážu celému českému národu, jak vypadá kvalitní orientální tanec. Velmi mile mne překvapil profesionální přístup produkce. Ihned mi odpověděli na mail, poslali mne pozvánku, kontaktovali mne telefonicky a ještě SMS.

Yasmine Rowin

Po prvním předcastingu (ve které ještě nerozhodovala o postupu hvězdná porota) se Yasmine cítila skvěle:

,,Zpátky do Kocourkova jsem se vracela na vrcholu blaha a zdálo se mi, že mi u nohou leží celý svět. Asi po deseti dnech mne volali z Primy, že jsem uspěla a zvali mne na casting do Mahenova divadle v Brně.

Následovalo Mahenovo divadlo, kde Yasmine už tancovala před Lucii Bílou, Janem Krausem a Jaro Slávikem. Tam už ovšem neproběhlo všechno tak hladce jako u předcastingu:

,,Konečně mi porota milostivě dovolila tancovat, ale zhruba po půl minutě mne brutálně zlikvidovala.

Když Yasmine dotančila, Lucie Bílá jí projevila obdiv za její statečnost. Ona sama by se prý bála vyjít ven v plavkách. Yesmine na tento Luciin projev reaguje prostřednictvím svého blogu: „Lucie, jestli se bojíte vylézt ven v plavkách, je to jen a jen váš problém. Já jsem atraktivní žena středního věku a za svoji postavu se nestydím.“

Yasmine je ze soutěže Česko Slovensko Má Talent hodně zklamaná a ještě více rozčilená:

,,Doposud, kdekoli jsem vystupovala, tak jsem měla úspěch. Svým uměním jsem si jistá a a pádu jsem se nikdy neobávala. Každopádně, vážená hvězdná poroto, neviděli jste nic. Za necelé půl minuty se nedá vidět dobrý, dokonce ani špatný orient. Nepustili jste mně dál a zabránili jste mi realizovat moje projekty. Protože jak zejména Jaro dobře ví, bez peněz nelze zrealizovat vůbec nic. Mohla jsem získat obdivovatele, mohla jsem získat sponzory. Místo toho zůstávám „socka“, která momentálně dělá veřejně prospěšné práce.
Chci vám říct jen jedno: Nezničili jste mne, jen jste mne vyhodili ze soutěže. Přijdou další možnosti a já se zviditelním. Dělám dobrý orientální tanec a je mi úplně jedno, co si o mně myslí paní Bílá, pan Kraus a pan Jaro.“

Co myslíte? Bylo Yasmine ukřivděno? Pokud si nejste stále jistí, snad vám ve vašem rozhodnutí pomůže ještě jednou video z jejího vystoupení v ČS Má Talent:2 komentáře: “Yasmine na Bílou: Že se bojíte plavek je Váš problém!”

  1. JakáYasmíne Rovin?Je to paní Věra Vondráčková z Prahy.Bezohledná podvodnice a lhářka,zlodějka,která je schopna největšího svinstva,když jí to vynese nějaký prospěch.

  2. Dobre pripravene9. Nie predliš dlhe9 a veľmi zaujedmave9. Preklad mf4že naazoj zničiť skvelfd komiks. Je len dobre9, že sa v ČR objavili kvalitneda0 prekladatelia komiksov, ktored musia vziať do favahy aj veľa faktorov (aj veľkosť bubliny).Sklade1m poklonu autorovi a už sa tešedm na ďalšie časti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *