Z tisku: Zpívající modelka Karolína Krezlová a Jaro Slávik mají prý podepsanou smlouvu

Sponzorované odkazy

Karolína Krezlová - ČeskoSlovensko má talent 2012

Zdroj: TV Prima, Blesk.cz

Opět vám přinášíme nejaktuálnější informace ze všech médií, kde se probírá 3. řada talentová show ČeskoSlovensko má talent 2012. Kauza kolem zpívající modelky Karolíny Krezlové a Járo Slávika stále neutichla.

Před pár týdny jsme vás informovali, že se šušká o tom, že Karolína Krezlová a porotce Járo Slávik mají spolu nějaké techtle mechtle (viz náš článek Z tisku: zpívající modelka Karolína Krézlová – chodí s Jaro Slávikem?). Tehdy bulvární média diskutovala nad tím, zda skutečně Karolína a Járo tvoří pár, jelikož byli oba zahlédnuti v noční Praze. Porotce Járo Slávik tento fakt tvrdě odmítl a řekl, že si modelka dělá pouze na jeho jménu kariéru (viz článek Jaro Slávik se rozčiluje, zpívající modelka Krezlová si prý dělá kariéru na jeho jménu). Modelka ovšem po tomto prohlášení i nadále trvala na tom, že ona a Jaro spolu něco skutečně mají (o tomto jsme psali ve článku Zpívající modelka Krezlová i nadále tvrdí, že se Slávikem chodí). Nyní se zjistilo, že Karolína a Jaro mají spolu uzavřenou smlouvu a to ještě před skončením celého talentu.

Jako první s touto informací přišel deník Blesk. Ten píše, že se ještě nikdy v minulých ročnících nestalo, že by porotce Jaro Slávik uzavřel s nějakým soutěžícím smlouvu hned po prvním castingovém vystoupení.

ČeskoSlovensko má talent 2012 - Karolína a jaro

Zdroj: Blesk.cz

„Zastupuji několik dalších umělců, včetně loňského vítěze Ataie Omurzakova nebo pana Pátroviče,“ vysvětlil Slávik Blesku. Se všemi ale navázal spolupráci až po konci soutěže. U Krézlové si ale pospíšil a smlouvu podepsal hned po prvním kole talentové show, píše deník Blesk.

Na porotce Jaro Slávika se snesla kritika především od jiných porotců z jiných televizních show.

Sponzorované odkazy:

„Je to nespravedlivé vůči ostatním! Ale u pana Slávika jsme zvyklí na ledacos, takže se nedivím,“ řekl Blesku Michal David porotce Hlasu ČeskoSlovenska.

„Takhle se dělá kariéra. Dívčina to vzala za správný konec, ale když je tak šikovná, tak by asi ze všech objektivních důvodů měla vyhrát,“ řekl bývalý porotce ČeskoSlovenské SuperStar Ondřej Soukup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..