Zkopírovali Chebejet sestavu od Spelbound?

Sponzorované odkazy

Za námi je další díl, který je rovněž poslední castingovou epizodou talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, a je tady opět další obvinění z plagiátorství. O tento rozruch se postarala skupina Chebejet, která soutěžila v pořadu Česko Slovensko Má Talent. Jejich akrobatické vystoupení je srovnáváno s vystoupením gymnastické skupiny Spelbound z Británie.

Talentová soutěž Česko Slovensko má talent vychází z originální britské show Got talent, a tak fanoušci tohoto pořadu po celém světě sledují prostřednictvím video serveru YouTube výkony našich soutěžících. Jak bylo už v médiích zmíněno, vítěz našeho ročníku bude bojovat proti svým zahraničním konkurentům ve světovém finále Svět má talent. Zahraniční diváci jsou tak zvědaví na česko-slovenského reprezentanta, jenž se pokusí porazit na tomto finále své zahraniční soupeře.

Při shlédnutí posledního pátého dílu pořadu Česko Slovensko Má Talent zahraničními diváky se objevilo na jejich diskusních fórech spousta reakcí na vystoupení české gymnastické skupiny Chebejet. Podle zahraničních fanoušků zkopírovali 2/3 sestavy britských Spelbound. Nejedná se ovšem o první reakce zahraničních diváků, před pár dny jsme Vám ukázali tři vystoupení našich soutěžících, kteří rovněž posbírali inspirace ze zahraničí (tento článek si můžete zpětně přečíst zde).

Porovnat naše a britské vystoupení můžete prostřednictvím následujících dvou videí. Co myslíte, použila gymnastická skupina Chebejet prvky od britských Spelbound?

Akrobatičtí gymnasté Chebejet v Česko Slovensko Má Talent:


Sponzorované odkazy:

Britští akrobaté Spelbound v Británie má Talent

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live