Změna! Česko Slovensko Má Talent startuje také v 19:50!


AKTUÁLNĚ! Ani né před několika minutami jsme Vás informovali o tom, že konkurenční Talentmania se přesunula o 10 minut dříve, čímž změnila svůj původní plán vysílat ve 20:00, a už je tady další žhavá novinka. Produkce pořadu Česko Slovensko Má Talent musí na tento náhlý konkurenční tah zareagovat, a i ona nasazuje svůj pořad na 19:50. Hotová divočina nastává na obou stranách tohoto televizního duelu.

Jsme zvědaví, jak na toto rozhodnutí opět zareaguje Nova s Markízou. Aby se nakonec nestalo, že si divák bude chtít o půl osmé zapnout Televizní noviny a místo nich tam na ně vykoukne Leoš Mareš se svou Talentmanii.

Jak to tak vypadá, největší televizní boj v historii Ćeské a Slovenské republiky je tu.


13 komentářů: “Změna! Česko Slovensko Má Talent startuje také v 19:50!”

  1. Dělaj z toho už frašku jak nova tak i prima. Primu chápu ale tento věčný boj znechutí hodně lidí a ty se raději nepodívají ani na jedno. ČS talentu fandím a budu se koukat a doufám že dá primě na frak!

  2. Těším se nejvíce na Jaroslava Parči,kterého jsem měla možnost vidět osobně v Divadle a poslali ho dál!Má své osobní kouzlo,silný a krásně zabarvený hlas a rozhodně talent má!Jardo máš na to!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *