Známe datum odvysílání Velkého třesku!


Televize Prima zveřejnila svůj televizní program na 39. týden který obsahuje pořady vysílané ve dnech od 27.9.2010 do 3.10.2010. Pokud se podíváme na poslední den tohoto týdne, tedy neděli, zjistíme, že právě v tento den chystá televize Prima odvysílat speciální díl pořadu Česko Slovensko má Talent s názvem Velký třesk.

O speciálním díle s názvem Velký Třesk jsme Vás informovali v tomto článku již před několika týdny. Jen připomeňme, že všichni soutěžící, kteří prošli divadelními castingy pořadu Česko Slovensko Má Talent, museli poslední dva dny v srpnu navštívit Bratislavu, kde se dozvěděli od porotců verdikt o tom, zda postupují do přímých přenosů semifinálových kol či nikoliv. V těchto přímých přenosech již budou hlasovat diváci pomocí sms zpráv a telefonních hovorů.

Celkově tedy ze všech postupujících soutěžících udělá porota ve Velkém třesku padesát šest vyvolených. Ti budou následně rozděleni do několika semifinálových kol, přesný počet ještě není znám.

Čekají nás tedy ještě dva castingové díly, po kterých přijde v neděli 3. října 2010 onen Velký třesk. Na fotografie, jak to ve Velkém třesku na konci srpna vypadalo, se můžete podívat zde.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *