Známe moderátory Česko Slovensko Má Talent!


Televize Prima konečně našla českého moderátora pro soutěž Česko Slovensko má talent. Bude jím herec a muzikant Jakub Prachař. „K podpisu smlouvy došlo před několika hodinami,“ řekla mluvčí Primy Jana Kocová. Ve slovenštině bude show uvádět Martin „Pyco“ Rausch. Soutěž Česko Slovensko má talent čeká už poslední casting, který proběhne v neděli v Praze. Měl by se na něm objevit i dnes angažovaný moderátor soutěže Jakub Prachař.

Syn herečky Dany Batulkové a herce Davida Prachaře, který hraje a zpívá ve skupině Nightwork, doplní slovenského moderátora Martina „Pyco“ Rausche. Ten má s moderováním talentové soutěže mnoho zkušeností. Spolu s Adélou Banášovou uváděl tři ročníky Slovensko hl’adá SuperStar.

V mezinárodní show Česko Slovensko má talent budou bojovat jednotlivci i týmy o prémii 100 tisíc eur, tedy téměř téměř 2,6 miliony korun. Vítěz navíc postoupí do světového finále soutěže v Las Vegas.

Talenty zhodnotí odborná porota, v níž zasedne zpěvačka Lucie Bílá, moderátor Jan Kraus a slovenský producent Jaro Slávik.

idnes.cz


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *