Známe utajené zbraně konkurenční Talentmanie


Na obrazovkách Primy a Jojky startuje, ve světě velice úspěšný a zahraničními diváky uznávaný pořad, Česko Slovensko Má Talent a tak není divu, že se televize Nova a televize Markíza budou snažit této megashow co nejvíce konkurovat. Získali jsme pro pár es, které mají tyto stanice přichystané v rukávu.

Před pár dny jsme Vás informovali o tom, že se konkurenční show Talentmania spojila s nejnavštěvovanějším serverem na českém internetu – Seznamem.cz. Zjistili jsme, že část natočených materiálů z Talentmanie bude umístěna právě na tomto serveru a bude sloužit k samotné propagaci této show. Mluvíme především o nejnavštěvovanějším bulvárním serveru Super.cz, jenž právě pod Seznam spadá.

Na Super.cz bude vytvořena speciální sekce Talentmania, kde kromě článků, rozhovorů a dalších bonusových materiálů naleznou uživatelé také videa, chceme se stát součástí projektu, o kterém se domníváme, že se stane pro diváky nejatraktivnějším pořadem letošního podzimu. “ řekl Seznam.cz

To není vše, upoutávky na Talentmanii budou i na hlavní straně zmíněného serveru. Propagační videa a další obrazové materiály tak bude moci za jeden den shlédnout až 2,5 miliónu internetových návštěvníků, upozornil Mediář.cz

Kromě internetu budou televize samozřejmě bojovat i „u sebe“. Pořad Talentmania se má na televizních obrazovkách vysílat až dvakrát týdně. Nejnovější spekulace mluví o tom, že kromě neděle, budou diváci moci sledovat tento pořad i v pondělí. Nova s Markízou tak půjdou po stopách Ćesko Slovenské SuperStar, kdy kromě neděle, bylo doplněno i pondělí, během kterého se ohlašovaly výsledky diváckého hlasování a následně probíhalo vyřazování. Může se tedy klidně stát, že pokud by Česko Slovensko Má Talent porazil v nedělním hlavním vysílacím čase Talentmanii, Nova a Markíza mohou svou ztracenou sledovanost vytáhnout právě na pondělku.

Jsme zvědaví jaké další zbraně Talentmania vytáhne. Co nás ovšem ještě více zajímá je to, jak bude Prima s Jojkou těmto útokům odolávat, popřípadě je odvracet. O jakýchkoliv dalších informacích Vás budeme samozřejmě ihned informovat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *