Zpívající modelka Krezlová i nadále tvrdí, že se Slávikem chodí

Karolína Krezlová - Česko Slovensko má talent 2012

Karolína Krezlová - Česko Slovensko má talent 2012 Kauza Járo Slávik a modelka Karolína Krezlová (soutěžící ČeskoSlovensko má talent 2012) pokračuje. Modelka i nadále tvrdí, že prý s porotcem Járo Slávikem chodí.

Jen připomeňme, že bulvární média v posledních dnech rozebírají to, zda Karolína Krezlová a Járo Slávik spolu mají skutečně intimní vztah. Karolína dle serveru Super.cz tvrdí že ano a to i přesto, že se Járo Slávik nad těmito výroky rozčiloval (o modelce řekl, že si modelka pouze dělá kariéru na jeho jméně – více ve článku zde).

Dnes server Super.cz přinesl další zprávu a to takovou, že oba spolu dokonce už i bydlí na Vinohradech. A údajně to řekla sama Karolína Krezlová.

Hned poté mi Krézlová zprostředkovaně vytkla, že jí vadí, že píšeme, že už se Slávikem měsíc nejsou, když spolu stále jsou. Dokonce spolu víceméně bydlí na Vinohradech, píše server Super.cz

Co si myslíte pravda nebo lež? Pokud si chcete připomenout modelku Karolínu Krezlovou v 6. díle ČeskoSlovensko má talent 2012, koukněte se na video z jejího vystoupení.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *